Home » 1% z podatku za 2017 rok

1% z podatku za 2017 rok

1procent_banerStowarzyszenie Mężczyzn z Chorobami Prostaty „GLADIATOR” zostało powołane w 2002 roku i jako jedyne w tym czasie objęło edukacją pacjentki i pacjentów z rakiem narządów układu moczowo-płciowego. Dla całej rzeszy pacjentek, pacjentów ich rodzin i bliskich organizujemy spotkania edukacyjne poświęcone rozumieniu i konieczności właściwej diagnostyki niżej wymienionych narządów, dającej możliwość wczesnego wykrycia choroby nowotworowej, pokonania zagrożenia w zarodku oraz skutecznej terapii. omawiane są problemy dotyczące zaawansowanej choroby nowotworowej tych narządów oraz leczenia systemowego i opieki paliatywnej w zakresie podstawowej wiedzy o chorobach nowotworowych nerek, pęcherza moczowego, prostaty i jąder oraz przerzutów nowotworu do kości. Spotykamy się z pacjentami również na piknikach gdzie możemy porozmawiać o problemach zdrowotnych.

Przygotowujemy i kolportujemy Biuletyn „Gladiator”, broszury, ulotki oraz plakaty, w których przekazujemy wiedzę o koniecznej potrzebie wykonywania badań diagnostycznych.

Pomóżmy tym, którzy jeszcze nie rozumieją powagi sytuacji. Objawy nowotworów układu moczowo płciowego bardzo długo są niezauważalne. często o tym, że jesteśmy chorzy dowiadujemy się w momencie kiedy trzeba już podjąć radykalne decyzje. Dlatego trzeba rozmawiać, edukować i szkolić. Szczególnie ludzi młodych. Zadzwoń, napisz. Prześlemy Ci materiały, z których dowiesz się czym jest nowotwór, gdzie się zgłosić kiedy zauważysz niepokojące objawy i jak sobie radzić z chorobą.

Badanie diagnostyczne pozwala na wykrycie choroby nowotworowej w początkowej fazie rozwoju i daje szansę na jej wyleczenie.

Ponieważ jest potrzeba przygotowywania kolejnych materiałów edukacyjnych, spotkań i seminariów zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych działań kwotą stanowiącą 1% z podatku zapłaconego w 2015 r.

Nie bądź obojętna/obojętny, solidaryzuj się z nami, wspieraj nasze działania przeznaczając w deklaracji PIT na rzeczDSC_0010 Stowarzyszenia „GLADIATOR” kwotę stanowiącą 1% z podatku zapłaconego fiskusowi w 2017 roku, przyczyniasz się w ten sposób do szerokiej edukacji o potrzebie wczesnej diagnostyki i ratujesz życie bliźnich. Wczesna profilaktyka to radosna jesień życia. Czekamy na Twój gest.

Nr Konta: 77 1020 1026 0000 1602 0098 3122

POSIADAMY STATUS ORGANIZACJI POŻYTKU PUBLICZNEGO

Stowarzyszenie Mężczyzn z Chorobami Prostaty „GLADIATOR”
im. Prof. Tadeusza Koszarowskiego

ul. Roentgena 5, 02-781 Warszawa
KRS 0000141192