Home » Seminaria i konferencje » Konferencja IKCC (IKCC Global Conference), w dniach 6 – 8 kwietnia 2017 roku, Warszawa, Polska

Konferencja IKCC (IKCC Global Conference), w dniach 6 – 8 kwietnia 2017 roku, Warszawa, Polska

Siódma już Konferencja IKCC organizacji pacjentów z rakiem nerki odbędzie się w Warszawie, w Polsce, w dniach 6, 7 i 8 kwietnia 2017 r. przy współpracy organizacyjnej naszego Stowarzyszenia Gladiator.

7th International Kidney Cancer Coalition Conference Warsaw, Poland 6th, 7th & 8th April 2017

Nasza konferencja zgromadzi liderów grup pacjentów z rakiem nerki z całego świata i ma na celu wymianę najlepszych praktyk, wymianę doświadczeń i współpracy w celu poprawy jakości życia chorych na raka nerki, gdziekolwiek żyją.

Book of Courage and Hope (Księga Nadziei i Odwagi)

Głównymi celami naszej konferencji będzie:

  • Wspieranie rzeczników praw pacjenta w tworzeniu nowej wiedzy i umiejętności na temat diagnozowania i leczenia raka nerki.
  • Określanie wspólnych potrzeb, problemów i wyzwań w raku nerki.
  • Idea akcji, najlepsze praktyki i rozwiązania w celu usprawnienia pracy rzeczników pacjentów z rakiem nerki.

Dotychczasowe Konferencje IKCC

W Naszych poprzednich sześciu konferencjach wzięli udział liderzy organizacji reprezentujących interesy pacjentów oraz pracownicy służby zdrowia z ponad 25 krajów na 6 kontynentach, spotykają się, aby wymieniać się pomysłami, usłyszeć najnowsze osiągnięcia w leczeniu raka nerki oraz aby udostępniać aktualne sposoby wsparcia chorych na raka nerki wszędzie tam, gdzie żyją. Delegaci zgodzili się, że współpraca i wymiana pomysłów jest najbardziej skutecznym sposobem na poprawę wsparcia dla chorych na raka nerki w swoich krajach.

Aby uzyskać więcej informacji na temat uczestnictwa prosimy o kontakt Julia Czarny, Project Manager, IKCC: Julia@ikcc.org