Tadeusz Włodarczyk
Prezes Głównego Zarządu
Współzałożyciel Stowarzyszenia „Gladiator” i obecny Prezes Głównego Zarządu. Osiągnął wysoką pozycję i uznanie już od czasu pracy zawodowej w Hucie Warszawa, a potem działając przez kilka kadencji w samorządzie bielańskim. Pomógł wielu ludziom w sprawach, które wydawały się nie do załatwienia, jako społecznik okazuje serce każdemu, kto ma trudne problemy do rozwiązania. W czasie jego poniedziałkowych dyżurów w Stowarzyszeniu „Gladiator” telefon nie milknie ani na chwilę. Ludzie wiedzą, że jeśli mają problem, to jest ktoś taki jak Tadeusz Włodarczyk.
Zygmunt Wodzyński
Wiceprezes
Władysław Przesmycki
Wiceprezes
Działacz organizacji społecznych z dziedziny zdrowia.
Odpowiedzialny za współpracę z samorządami i organizacjami pozarządowymi.
odpowiedzialny m.in. za finanse Stowarzyszenia
Członek Głównego Zarządu Stowarzyszenia „Gladiator”. Pełni w nim funkcję sekretarza. Był radnym w samorządzie bielańskim oraz działaczem różnych organizacji społecznych. O swojej 10-letniej pracy na rzecz „Gladiatora” mówi: „Ten czas oceniam bardzo pozytywnie, bo wiele do tej pory udało się zrobić. Podjęliśmy różne inicjatywy i programy profilaktyczne, organizujemy akcje edukacyjne, w których uczestniczyło wielu mężczyzn, a ostatnio i kobiet. Dzięki temu, że spotykamy się w gronie kolegów ze Stowarzyszenia, żyje nam się łatwiej.”
Władysław Żuchowski
Członek Zarządu
Członek Głównego Zarządu Stowarzyszenia „Gladiator”, były radny samorządu bielańskiego, działacz organizacji społecznych, prowadzi stronę internetową Stowarzyszenia. Mówi, że „Mężczyźni w starszym wieku niechętnie chodzą do lekarza, a szczególnie jeśli dotyczy to chorób moczowo-płciowych. Staramy się przełamać tę barierę, kierując do nich stronę internetową. Umieszczam na niej różne artykuły i informacje z tej tematyki oraz dbam o porządek merytoryczny i aktualizację.”
Marcin Włodarczyk
Członek Zarządu
Działacz organizacji społecznych i samorządowych, pacjent. Jego zdaniem mężczyźni w ogóle niechętnie chodzą do lekarza. To jednak błąd! I nie chodzi o to zawracać lekarzowi głowę codzienne. Trzeba zwrócić uwagę na profilaktykę poprzez diagnostykę. szczególnie kiedy ma się 30 czy 40 lat. System nie promuje ludzi w tym wieku uznając ich za zdrowych podczas gdy wykonanie raz w roku USG jamy brzusznej i wizyta u urologa sprawia, że nawet jeśli będzie nam coś dolegać to zostanie wykryte na tyle szybko, że będzie można zdusić to w zarodku!