Home » Aktualności » Alternatywne metody uzdrawiania

Alternatywne metody uzdrawiania

Alternatywne metody uzdrawiania.

Fundacja pełnia 1W dzisiejszych czasach jest wiele sposobów na zdrowy tryb życia. Odpowiednia dieta, aktywność fizyczna, regularna profilaktyka. Wszyscy wiemy, że nie zawsze stosowanie się do tych zasad gwarantuje nam, szczególnie w przypadku chorób nowotworowych, uniknięcia choroby. Oczywiście objawy czy stwierdzenie faktu choroby nie oznacza już wyroku.

Podobnie jest jak wiadomo ze sposobami leczenia. Oczywiście wczesne wykrycie nowotworu daje największe szanse na wyleczenie. Dlatego nie należy lekceważyć żadnych objawów. Jednak najwięcej potrzeba chęci pacjenta i jego woli walki. Należy znaleźć taki sposób, który pozwoli wyzdrowieć by żyć.

Jedną z alternatywnych metod uzdrawiania proponuje Fundacja „Pełnia” z siedzibą w Warszawie przy ul. Jeździeckiej 25/38 (Wesoła). Fundacja promuje medycynę duszy, umysłu i ciała, a w tym metodę uzdrawiania alternatywnego Soul Healing.

Metoda Soul Healing została oparta na holistycznym Systemie Medycyny Duszy, Umysłu i Ciała® opracowanym przez lekarza medycyny konwencjonalnej i medycyny chińskiej Dr. Zhi Gang Sha z Chin. Celem Fundacji jest włączenie metody Soul Healing do systemu opieki zdrowotnej w Polsce, tym bardziej, że w ostatnim czasie Światowa Organizacja Zdrowia uznała zdrowie człowieka za zjawisko wielowymiarowe i poszerzyła definicję zdrowia o aspekt duchowy.

Szczegóły i informacje można znaleźć na stronie internetowej Fundacji www.fundacjapelnia.pl .

Zapytania można kierować na adres e-mail: fundacja@fundacjapelnia.pl oraz pod numerem telefonu kom.: +48/512-433-164