Home » Aktualności » Z myślą o PACJENTACH!

Z myślą o PACJENTACH!

SZANOWNI PACJENCI!

z myślą o Was już od stycznia 2015 r. działa infolinia dla pacjentów onkologicznych ONKOline. Od poniedziałku do piątku w godzinach miedzy 8.00 a 17.00 pod numerem telefonu 22-400-22-11 konsultanci odpowiadają na pytania związane z pakietem onkologicznym, diagnostyką i leczeniem onkologicznym.

DZWOŃ I WYJAŚNIAJ WĄTPLIWOŚCI!

GLADIATORZY

logo_onkolineONKOline to ogólnopolska infolinia dla pacjentów onkologicznych oraz ich rodzin. Stanowi centralny punkt kontaktu dla pacjenta oraz element wsparcia ośrodków onkologicznych zapewniając szybką ścieżkę kontaktu z ośrodkami.

ONKOline to również narzędzie wspomagające lekarza POZ. Gdy w czasie wizyty pacjenta lekarz POZ będzie podejrzewał nowotwór, za pomocą ONKOline zgłasza Pacjenta bezpośrednio do ośrodka onkologicznego. Pacjent oprócz tzw. zielonej karty dostaje od lekarza POZ również wydruk potwierdzający jego zgłoszenie do konkretnego centrum onkologii. W celu skrócenia czasu oczekiwania na pierwszą wizytę w ośrodku onkologicznym to centrum onkologii kontaktuje się z Pacjentem w celu umówienia wizyty.