Home » Aktualności » Zaproszenie dla pacjentów z rakiem nerki – ankieta dotycząca zrozumienia istoty tej choroby

Zaproszenie dla pacjentów z rakiem nerki – ankieta dotycząca zrozumienia istoty tej choroby

Serdecznie zapraszamy Państwa do odpowiedzi na kilka pytań kwestionariusza on-line, opracowanego przez Międzynarodową Koalicją Pacjentów na rzecz Raka Nerki (International Kidney Cancer Coalition – IKCC) a dotyczącego punktu widzenia chorego z rakiem nerki na swoją chorobę. Dzięki Państwa pomocy będziemy mogli lepiej poznać i zrozumieć doświadczenia pacjentów z tą chorobą.

Aby wziąć udział w ankiecie należy kliknąć w poniższy link, (następnie wybrać język – polski):

https://picker.fra1.qualtrics.com/jfe/form/SV_efaGZzjeSmxg6eF

Ankieta nie powinna zająć Państwu dłużej niż 10-12 minut i pozostanie dostępna do końca stycznia 2021 roku. Z góry dziękujemy za Państwa pomoc. Wyniki badania będą dostępne na stronie IKCC.

Międzynarodowa Koalicja na rzecz Raka Nerki (International Kidney Cancer Coalition – IKCC)  opracowała ten ogólnoświatowy kwestionariusz dla pacjentów, który jest już dostępny online. Badanie to ma na celu dostrzeżenie różnic w osobistych doświadczeniach, postrzeganiu swojej choroby jak i dostępności do nowych terapii czy badań klinicznych u chorych z rakiem nerki.

Tylko w ten sposób my medycy jesteśmy w stanie dowiedzieć się jak nasi pacjenci postrzegają chorobę, z którą się zmagali lub zmagają, jak my możemy usprawnić nasze działania lekarskie, ale i komunikacyjne, aby osiągnąć jeszcze lepszy sukces terapeutyczny.

W razie jakichkolwiek pytań dotyczących ankiety, prosimy o kontakt.

https://ikcc.org/