Home » Aktualności » Stowarzyszenie Gladiator w Korowodzie Warszawskiej Woli

Stowarzyszenie Gladiator w Korowodzie Warszawskiej Woli

Wolski Korowód

DSC_0696Gladiator PROSTUJE! Dziś 24 maja 2015 r odbył się Wolski Korowód na Woli w Warszawie w Parku Sowińskiego. Mnóstwo Organizacji Pozarządowych, Szpitale Wolskie, Przychodnie lekarskie, Fundacje, Stowarzyszenia, stomatolog dziecięcy, przedstawiciele Straży Miejskiej i Policji. Między nimi, jak co roku, nasze Stowarzyszenie Gladiator też spotkało się z mieszkańcami Warszawy.

Cieszy olbrzymie zainteresowanie problematyką nowotworów układu moczowo-płciowego nie tylko wśród Panów. Wiele Pań było ciekawych nie tylko jak pomóc partnerowi podjąć decyzje o pójściu do urologa, dla nich też mieliśmy przygotowanych wiele ważnych informacji. Problematyka urologiczna dotyczy przecież również Pań. Na stanowisku na wszystkie pytania odpowiadali nasi Gladiatorzy Mirek Czechowski, Władek Żuchowski oraz Marcin Włodarczyk.

W trakcie festynu stanowisko Gladiatora odwiedził również Pan Krzysztof Strzałkowski, Burmistrz Dzielnicy Wola oraz Radna Dzielnicy Wola, Pani Aneta Skubida. Impreza cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Mieszkańcy Woli i nie tylko, wraz z dziećmi korzystali z licznych atrakcji i możliwości uzyskania wielu ważnych dla zdrowia informacji.