Home » Aktualności » Dzień Babci i Dziadka – 21 i 22 stycznia

Dzień Babci i Dziadka – 21 i 22 stycznia

Obraz2Wszystkim Babciom i Dziadkom składamy najserdeczniejsze życzenia długich lat życia w zdrowiu i radości, pociechy z wnucząt, prawnucząt, pra prawnucząt….

Za co przy okazji życzeń podziękować Dziadkom? Za to, że otulają wnuki ciepłem i troską. Za to, że cierpliwie uczą je samodzielności, wrażliwości i odpowiedzialności. Za to, że zawsze mają dla nich czas i są w każdej potrzebie! Dzień Babci i Dziadka jest doskonałą okazją, aby im podziękować.
Dziadkowie to największy skarb, jaki można sobie wymarzyć. Szczególnie dzisiaj, w czasach kiedy rodzice są zapracowani i pilnują pracy jak oka w głowie, pomoc Babci czy Dziadka (nierzadko obojga) w opiece nad dziećmi jest nieoceniona.

Sprawmy, aby ten dzień był wyjątkowy i niezapomniany. Postarajmy się spędzić z Dziadkami trochę czasu i porozmawiajmy tak jak nigdy w życiu! Wspólny spacer, wyprawa do kina czy restauracji. A może po prostu spędźmy z nimi miło czas wspominając miłe chwile podczas oglądania albumu ze zdjęciami. Pamiętajmy, że aktywność fizyczna, ćwiczenia stosowne do wieku i dobra dieta to klucz do dobrego zdrowia!

Czego również sobie życzymy.

Główny Zarząd Stowarzyszenia Mężczyzn z Chorobami Prostaty
“Gladiator”